پیام مدیر عامل

به نام خالق یکتا

اینجانب افتخار دارم که توانستم با گردآوری مهندسین و کارشناسان خبره ی حفاظت کاتدیک ، تولیدات کاملاتخصصی و منطبق بر استانداردهای روز دنیا را به بازار داخل و بازارهای بین المللی ارائه نمایم. لذا در راستای افزایش کیفیت محصولات، رضایتمندی بیشتر مشتریان ، بومی سازی محصولات دارای تکنولوژِی بالا ، ارتقاء توان فنی تولیدکنندگان داخلی و مقابله با تحریم های بین المللی دشمنان قسم خورده میهنمان، اهداف شرکت برناگداز را به شرح زیر تعریف می نمایم.

اهداف شرکت برناگداز

برنا گداز پيشرو در توليدانواع آندهای حفاظت کاتیک و تجهیزات جانبی خط مشي خود را به شرح ذيل اعـلام مي دارد :

1. درك خواسته هاي مشتريان با هدف جلب رضايت بيش از پيش آنها.
2. توجه به منابع انساني و ارتقاء آنها از طريق آموزش .
3. توليد محصول با دوام با كمترين هزينه.
4. طراحي محصولات جديد متناسب با نيازهاي مشتريان.
5. ورود به بازارهای جهانی با صادرات .

از آنجایی که تولیدات این شرکت بخصوص انواع آندهای مورد استفاده در سیستم حفاظت کاتدیک، محصولاتی کاملا تخصصی بوده و برای تست و کنترل کیفیت آنها مطابق استاندارد های ملی و بین المللی (IPS,NACE,ASTM,DNV,BS,……) نیاز به دانش، تجربه و تجهیزات ویژه می باشد، شرکت برنا گداز با تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت کوشیده است با ارائه محصولاتی   تست شده مطابق استاندارد در رقابت با انواع مشابه ایرانی و خارجی جایگاهی ممتاز به خود اختصاص دهد .

در همین راستا این شرکت با استقرار سیستم مدیریت کیفیت، دارنده گواهی ISO9001:2008 در زمینه تولید محصولات حفاظت کاتدیک  بوده و با استقرار استاندارد توليد آندهاي فداشونده، دارای گواهيTestمحصول از GL & ICS & ACS می باشد.  تائیدیه ها و گواهی های متعدد دریافت شده از موسسات مختلف داخلی و خارجی ، خود موید کیفیت بالای محصولات  این شرکت می باشد.

در پایان از همه ی افراد مرتبط با دانش عظیم حفاظت کاتدیک دعوت مینمایم با ارائه راهکارهای مناسب جهت پیشرفت تولیدکنندگان داخلی از جمله شرکت برناگداز ما را در ارائه بهتر خدمات همیاری نمایند.

سید مجید میرغفوریان