درباره گروه برنا الکترونیک

در ضمن این شرکت با استقرار سیستم مدیریت کیفیت، داراي گواهينامه های ISO9001:2008 & ISO 14001& OHSAS 18001 در خصوص طراحی و تولید و خدمات پس از فروش کلیه محصولات فوق الذکر از شرکت DQS آلمان می باشد و همچنین برای برخی محصولات خود تائیدیه CE را اخذ نموده است.

ضمناً اين شركت علاوه بر توليد تجهيزات حفاظت كاتديك به صورت تخصصي آماده ارائه هر گونه خدمات فني و مهندسي ديگر از قبيل طراحي سيستم هاي حفاظت كاتديك و مشاوره در زمينه خوردگي مي باشد كه در اين راستا با شركت های خارجي طراح و مشاور در زمينه خوردگي (شركت Cescorايتاليا و Corrpro انگلیس) توافقنامه همكاري امضاء كرده است و آمادگي دارد در زمينه اجراي پروژه هاي EPC بزرگ در زمينه حفاظت كاتديك مشاركت نمايد.

تاریخچه شرکت برنا گداز

شرکت برنا گداز در سال 1383 بمنظور گسترش فعاليت هاي شرکت برنا الکترونيک در بخش توليد انواع آندهاي حفاظت کاتديک بعنوان يک شرکت مستقل تاسيس گرديد. اين شرکت جزو گروه برنا بوده وبا تجهيز يک کارخانه مستقل در شهرک صنعتي شمس آباد فعاليت خود را آغاز نمود.

هم اکنون شرکت برناگداز به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی تولید آنهای حفاظت کاتدیک مورد استفاده در صنایع نفت و گاز و صنایع دریایی فعالیت مینماید و دارای آزمایشگاه خوردگی تخصصی در زمینه کاتدیک بوده که بین رقبای داخلی منحصر به فرد می باشد.