درباره برناگداز

درباره شرکت برناگداز

شرکت برناگداز در سال 1383 به منظور گسترش فعالیت‌های شرکت برناالکترونیک در بخش تولید انواع آندهای حفاظت کاتدی به عنوان یک شرکت مستقل تأسیس گردید. این شرکت عضو گروه برنا بوده و با تجهیز یک کارخانه مستقل در شهرک صنعتی شمس آباد تهران فعالیت خود را آغاز نمود.

Stack

شرکت برناگداز با تولید محصولات مرتبط با حفاظت کاتدی برطبق استانداردهای ملی و بین‌المللی، در رقابت با انواع محصولات ایرانی و خارجی جایگاهی ممتاز را به خود اختصاص داده است که تأییدیه‌ها و گواهی‌نامه های دریافت شده از مؤسسات مختلف مؤید این مطلب است. این شرکت سالهاست که مفتخر به دریافت گواهی‌نامه ISO 9001 از شرکت‌های UNICERT و DQS شده و استقرار سیستم تضمین کیفیت درسازمان، دریافت گواهی‌نامه‌های  (GL) Germanicher Lioyd، (BV) BUREAU VERITAS، مؤسسه رده‌بندي ايرانيان (ICS)، موسسه رده‌بندي آسيا (ACS) و شرکت ملی گاز ایران را برای محصولات به ارمغان آورده است.

شركت برناگداز به دليل نوع فعاليت خود با انجمن‌هاي خوردگي، مهندسي دريايي و سازندگان تجهيزات صنعت نفت در ارتباط بوده و عضويت حقوقي انجمن‌هاي مهندسي دريايي و سازندگان تجهيزات صنعت نفت را داراست.

Image

محصولات شرکت برناگداز

آند آلومینیوم دستبندی:

آندهای دستبندی فداشونده بصورت رایج از آلیاژهای آلومینیوم ساخته می‎شود که تصمیم‌گیری در این مورد وابسته به الزامات طراحی می‌باشد...

آند آلومینیوم:

کاربرد اصلی این آندها برای حفاظت کاتدی سازه های فولادی در آب دریا است...

آند منیزیم:

منیزیم رایج ترین آند فداشونده مورد استفاده برای حفاظت سازه های مدفون در خاک می باشد....

آند روی:

آندهای روی برای حفاظت سازه های غوطه ور در آب شیرین یا شور به کار می روند. البته این آندها برای حفاظت سازه های مدفون در خاک نیز استفاده می شوند.

 
هر چند که سرب خالص به عنوان یک آند در آب دریا مورد آزمایش قرار گرفته است، اما از آنجا که فیلم PbCl2 زیر اکسید PbO2 تشکیل می شود و PbO2 را از زیرلایه سربی جدا و عایق می کند، موفقیت آمیز نبوده است...

آند چدنی پر سیلیس (High Silicon Cast Iron Anode):

آندهای چدنی پرسيليس برناگداز متداول‌ترین آندهای مورد استفاده در سيستم‌های تزريق جريان، در تأسيسات مدفون شده در خاك می‌باشند...

 

در دهه های اخیر استفاده از کوپن ها به طور چشمگیری افزایش یافته است؛ چون امکان مدیریت بهتر تهدیدهای خوردگی ناشی از منابع تداخل جریان را تا زمانی که تداخلات میدانی به طور قابل توجهی کاهش یابند به دستگاه های پایش از راه دور می دهند.

صنایع استخراج فلزات:

استخراج الکتریکی روشی است که به وسیله آن فلزات را از پساب ها به منظور استفاده مجدد یا فروش آن ها بازیافت می کنند...

زینک آند بدنه شناور:

زینک آندها برای حفاظت بدنه شناورها در آب های شیرین و شور به کار می روند.

از آنجایی که محصولات مرتبط با حفاظت کاتدی، محصولاتی کاملاً تخصصی بوده و برای کنترل کیفیت و انجام آزمون‌های لازم روی آنها نیاز به دانش، تجربه و تجهیزات ویژه‌ای است، شرکت برناگداز با راه‌اندازی و تجهیز آزمایشگاه خوردگی در محل کارخانه خود و استفاده از کادری مجرب در این زمینه، اقدام به کنترل دقیق محصولات خود می‌نماید.

این آزمایشگاه قادر به انجام کلیه آزمون‌های مرتبط با محصولات کاتدی از جمله آزمون‌‌های تعیین ترکیب شیمیایی، خواص الکتروشیمیایی، تعیین مقاومت مکانیکی و الکتریکی محل اتصال اینزرت نسبت به آند یا کابل نسبت به آند، ضخامت و چسبندگی پوشش، دانه‌بندی کک و غیره می‌باشد.
شركت برناگداز به منظور عرضه محصولات مرغوب‌تر، كليه تجهيزات خط توليد و آزمايشگاه خوردگی خود را از طریق برنامه کالیبراسیون تحت کنترل قرار می‌دهد. اين كاليبراسيون بسته به ماهيت تجهيزات به صورت روزانه يا دوره‌ای توسط اپراتورها و يا مراكز معتبر كاليبراسيون، انجام می‌شود.

Stack